More Info.

10KM COB

Summary

Bieg Uliczny 500 osób Zapraszamy na Festiwalu Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega o Memoriał Bogusława Psujka, który odbędzie się 15 września 2018 roku na Placu Książąt Śląskich w Oleśnicy.

Description

Zapraszamy na Festiwalu Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega o Memoriał Bogusława Psujka, który odbędzie się 15 września 2018 roku na Placu Książąt Śląskich w Oleśnicy.
Impreza biegowa organizowana jest przez Stowarzyszenie Cała Oleśnica Biega razem z Wojskowym Klubem Sportowym "Oleśniczanka".

Uczestnicy po raz kolejny będą mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu poświęconemu oleśnickiemu biegaczowi. Będzie to jednocześnie zakończenie sezonu biegowego w Oleśnicy.
Bieg Główny to 10 km ulicami miasta (2 pętle po 5 km) wokół zabytków Oleśnicy, m.in. Bramy Wrocławskiej, Zamku Książąt Oleśnickich, Bazyliki Mniejszej.
Organizatorzy przewidzieli również Bieg Krasnala dla dzieci do 10 lat - zmierzą się oni na dystansach 100 i 200 m, Rodzinne Duety, czyli wyzwanie 1200 m dla rodzica z dzieckiem w wieku 8-12 lat, pięciokilometrową "Połówkę" oraz Bieg Maskotek na dystansie 100 m.
Na rynku w Oleśnicy odbędzie się koncert Mezo, który wcześniej stanie w szranki z innymi biegaczami w Biegu Głównym.
Oprócz tego mamy jeszcze coś dla najmłodszych.
Dzieci, które ukończą „Bieg Krasnala” otrzymają pamiątkowy medal oraz niespodziankę na mecie. 
Dla każdego uczestnika Biegu Głównego oraz „Połówki” zapisanego i opłaconego zgodnie z terminami podanymi powyżej przewidziana jest m.in. koszulka techniczna, pamiątkowy medal, „PAKIET METOWY” oraz posiłek regeneracyjny po biegu. 

Wszyscy uczestnicy biegu głównego oraz na 5km będą brali udział w Loterii z cennymi Nagrodami.

ZAPRASZAMY!

http://calaolesnicabiega.pl

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/361896127632520/

regulamin:
http://calaolesnicabiega.pl/index.php/2018/04/28/festiwal-biegow-rodzinnych-cob-2/

zapisy:
http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3826


More Info.